Aparat

Aparatın rəhbəri
Səfa Abbas oğlu Mirzəyev
Vəzifəsi :Azərbaycan Respublikası Milli Məclisi Aparatının rəhbəri
İxtisas dərəcəsi :1-ci dərəcə dövlət müşaviri
Doğulduğu tarix :12 may 1952-ci il
İxtisası :Hüquqşünas

Elmi dərəcəsi və elmi rütbəsi :

Hüquq elmləri namizədi, dosent
Dövlət təltifləri :"Şöhrət" ordeni
Fəxri adı :Əməkdar dövlət qulluqçusu

ƏMƏK  FƏALİYYƏTİ

Sıra  

№ si 

İşlədiyi dövr

İşlədiyi müəssisənin / təşkilatın adı

Vəzifəsi

1.  

09.02.1978

13.06.1990

Azərbaycan Dövlət Universiteti

Müəllim, baş müəllim, dekan müavini və dosent

2.  

14.06.1990

02.01.1992

SSRİ Konstitusiya Nəzarəti Komitəsi

Komitə üzvü

3.  

22.01.1992

12.11.1993

Azərbaycan Respublikası Ali Soveti  Katibliyinin Hüquq təminatı və nəzarəti şöbəsi

Şöbə müdiri  

4.  

12.11.1993

16.09.1996

Azərbaycan Respublikası Ali Soveti  Katibliyi

Katibliyin rəisi, katibliyin baş katibi

5.  

16.09.1996

06.02.1997

Azərbaycan Respublikası Milli Məclisinin Katibliyi

Katibliyin rəhbəri

6.  

06.02.1997

Hal-hazıradək

Azərbaycan Respublikası Milli Məclisi

Aparat rəhbəri

MEQA şirkətinin istehsalı
© Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisi, 2007
İstifadə qaydaları | Ünvan | Linklər | Saytın xəritəsi